FIRMA


Firma International Fun Center, właściciel marki Roxana, działa na rynku nieprzerwanie od 25 lat.
Jest to pierwsza i największa w Polsce hurtownia artykułów erotycznych. IFC współpracuje z wieloma partnerami, zarówno w Polsce jak i za granicą. W ofercie, poza produktami renomowanych marek światowych, znajdują się także marki własne. Jedną z nich jest marka bielizny erotycznej Roxana.MARKA


Marka Roxana istnieje od 2004 roku. Przez ponad 10 lat swojej aktywnej obecności na rynku dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dziś, szeroko rozpoznawana popularna marka Roxana to synonim wysokiej jakości i atrakcyjnego wzornictwa.

Kolekcje Roxana oparte są wyłącznie na pomysłach autorskich. Dbamy o wszystkie szczegóły i detale tak, aby produkt końcowy spełniał, a nawet przewyższał oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy model bielizny Roxana odzwierciedlał naszą pasję, zaangażowanie i doświadczenie. Dodatkowo, dzięki bardzo restrykcyjnemu, wielopoziomowemu systemowi kontroli jakości gwarantujemy najwyższy poziom oferowanych przez nas produktów.

Marka Roxana oferuje szeroki asortyment ponad 250 różnych modeli bielizny. W ofercie znajdują się zarówno modele delikatne i urokliwe, jak i bardziej odważne i wyrafinowane. Wszystkie są jednak zmysłowe i seksowne. Jako jedna z niewielu firm oferujemy również bieliznę erotyczną dla Panów w wielu ciekawych wzorach i modelach.

Jesteśmy polską marką bieliŸnianą i dlatego nasza bielizna produkowana jest wyłącznie w Polsce. Również materiały wykorzystane przy produkcji naszych modeli pochodzą od rodzimych oraz europejskich dostawców. Dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu nasze modele dostępne są w ciągłej sprzedaży.

W 2015 roku nasze starania zostały uhonorowane statuetką Sukces Roku dla Roxana Exclusive Lingerie Collection przyznaną przez kapitułę magazynu Osobowości i Sukcesy.

Opakowania Bielizna Roxana oferowana jest w eleganckich, kartonowych opakowaniach obłożonych kolorową obwolutą ze zdjęciem. Różowo - biała kolorystyka opakowania przyciąga wzrok i wyróżnia produkty marki na tle marek konkurencyjnych. Dodatkowo, na obwolucie znajdują się zalecenia dotyczące sposobu konserwacji wyrobu oraz jego skład materiałowy. Aby zapewnić wygodę ekspozycji nasze opakowania wyposażone są w tzw. euro zawieszkę.