WARUNKI


Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą z marką Roxana prosimy o kontakt.

Andrzej Stępień
Tel: +48 22 276 21 09
e-mail: as@ifc.pl

Renata Dmoch
Tel: +48 22 276 21 08
e-mail: rdmoch@ifc.pl


Serdecznie zapraszamy


Frequently Asked Questions


1. Jestem zainteresowana/y sprzedażą bielizny Roxana. Jakie kroki mam podjąć?
Bardzo nam miło. Gwarantujemy, że jest to bardzo dobra decyzja biznesowa. Do każdego naszego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny. W celu konkretnych uzgodnień, negocjacji cenowych, sposobu dostarczania towaru prosimy o kontakt (telefoniczny lub mailowy) do osób wskazanych w zakładce współpraca.

2. Z jakich materiałów produkowana jest bielizna Roxana?
Nasza bielizna produkowana jest z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Każdorazowo nasze materiały poddajemy testom zarówno wytrzymałościowym, jak i jakościowym. Każdorazowo również podajemy na metkach skład materiałów, z których wykonane są nasze produkty.

3. Gdzie produkowana jest bielizna Roxana?
Szczycimy się faktem, że jesteśmy polską firmą i szyjemy nasze produkty wyłącznie w Polsce. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość bielizny oraz jesteśmy w stanie elastycznie i na bieżąco dopasowywać się do potrzeb rynku.

4. Gdzie można kupić bieliznę Roxana?
Bieliznę naszej marki można kupić zarówno w naszym sklepie internetowym - zakładka sklep, jak i w wielu innych renomowanych sklepach - zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Listę sklepów prowadzących sprzedaż naszej bielizny prezentujemy w zakładce Gdzie kupić?.

5. Niektóre produkty mają rozmiary S/M, M/L lub XL/XXL. Dlaczego?
Część naszych modeli wykonana jest z elastycznych materiałów - dzianin, koronek, przędzy etc., ich zastosowanie umożliwia idealne dopasowanie do figury i sylwetki. Dla rozmiarów 34 - 36 proponujemy wybrać rozmiar S/M, 38 - 40 - rozmiar M/L, 42 - rozmiar L/XL, a dla rozmiarów 44 - 46 rozmiar XL/XXL. Szczegółowe wytyczne znajdują się w zakładce Tabela rozmiarów w naszym sklepie internetowym: sklep.Roxana.pl

6. Czy w opakowaniach znajdują się wszystkie dodatki, które są widoczne na opakowaniu danego modelu?
W większości przypadków tak. Każdorazowo na opakowaniu zawarte jest wyszczególnienie co znajduje się w opakowaniu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem w celu uniknięcia potencjalnych nieporozumień.

7. W jakim opakowaniu sprzedawana jest bielizna Roxana?
Nasza bielizna pakowana jest w eleganckie, kartonowe pudełka z kolorowymi obwolutami. Na obwolucie znajdują się zdjęcia modelu i wszystkie niezbędne informacje takie jak opis produktu, zalecenia użytkowania oraz rozmiar.

8. Co mam zrobić w przypadku zakupu bielizny z wadą?
Bielizna Roxana poddawana jest szczegółowej kontroli jakości. Przed dystrybucją nasze produkty są dokładnie sprawdzane pod względem jakichkolwiek wad oraz ewentualnych błędów w uszyciu. Jednak zdajemy sobie sprawę, że sporadycznie mogą zdarzać się wady, które nie zostały na czas wychwycone lub są wadami ukrytymi. W takim przypadku prosimy o jak najszybszy kontakt z punktem, w którym bielizna została zakupiona. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, stąd reklamacje są rozpatrywane w bardzo szybkim tempie.


9. Jak dbać o bieliznę Roxana?
Na każdej metce znajduje się instrukcja o sposobie konserwacji wyrobu - wytyczne dotyczące jej prania i prasowania. Na metce podajemy również skład materiału tak, aby wyeliminować wszystkie możliwe nieprawidłowości dotyczące jej użytkowania.

10. Czy mogę wykorzystywać zdjęcia bielizny Roxana znajdujące się na tej stronie?
Jako że wszystkie nasze wzory, zdjęcia, opisy etc. chronione są prawem autorskim każdorazowo w przypadku takiego zamiaru prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

.